Опис
Символ кішки має різне символічне значення в культурах по всьому світу. Наприклад у Єгипті, кішка вважалася священною твариною. Богиня Баст, хранителька домашнього вогнища та захисту, зображувалась як жінка з котячою головою.
У Японії кіт вважається талісманом удачі. Фігурка Манекі-неко (“Кіт, що запрошує”) – популярний символ удачі і процвітання. Існує безліч легенд про кішок, що захищають від зла та нещастя. В індуїзмі кішка пов’язана з богинею Віра Лакшмі, яка одомашнює кішок та протистоїть їх дикості. Повір’я стверджує, що Лакшмі обирає будинки з кішкою. Це символ чистоти та благополуччя.
Крім цього, в індуїзмі кішка (на санскриті “Марджара”) є традиційним супутником богині Шашті. Вона захищає дітей, породіль та акушерок. У цьому контексті кіт асоціюється із захистом, ніжністю та турботою. Крім цього, у деяких культурах символ кота подається як посередник між світами духів та живих істот.
Таким чином, ловець снів та кішка разом служать захистом від негативної енергії. Ловець снів фільтрує енергію, а кішка трансформує її та спрямовує у потрібне русло.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.